12 آذر 1401

درباره ما

بسم الله الرحمن الرحیم

پایگاه خبری تحلیلی «اقتصاد آرا » درابتدای سال 1396 با بهره‌گیری از سرمایه‌ی اندیشه و خلاقیت توسط تعدادی از خبرنگاران باسابقه حوزه پول و اقتصاد کشور فعالیت خود را به صورت آزمایشی با هدف اطلاع رسانی وانتشار صحیح وبهنگام اخبار اقتصادی کشور آغازودرتاریخ سوم مهرماه 1397 با دریافت مجوز از هیات نظارت بر مطبوعات و خبرگزاری‌ها به صورت رسمی به عرصه اطلاع‌رسانی گام نهاد.

«اقتصاد آرا »متشکل از تیمی رسانه ای و جوان است که سعی دارد به‌عنوان یک رسانه پیشرو در حوزه پولی و مالی کشورمان، با انتشار اخبار، تحلیل‌ها و گزارش‌های دقیق، منصفانه و کارشناسی از وضعیت اقتصادی کلیه بنگاههای اقتصادی، بانک‌ها، بیمه‌ها و سایر حوزه‌های مالی ایران و جهان، با اطلاع‌رسانی صحیح، سریع و حرفه‌ای، منبعی مفید و معتبر برای مخاطبان خود باشد.

این رسانه خبری به دو شکل، اخبار و اطلاعات مورد نیاز مخاطبان خود را در اختیارشان می‌گذارد: نقل اخبار برگزیدهٔ دیگر رسانه‌ها و نیز ارائه اخبار ویژه تولیدی خود

ماموریت اصلی «اقتصاد آرا »به ‌عنـوان یک گروه رسانه‌ای خبری- تحلیلی، اطلاع رسانی به منظور ارتقای سطح بینش و آگاهی عمومی است  و بر این باور است که جریان سالم اطلاع‌رسانی و آگاه‌ سازی جامعه به عنوان یک ضرورت عینی و حتمی خودنمائی می‌کند.

پایگاه خبری تحلیلی  اقتصاد آراعلاوه بر آنکه خود را ملزم به رعایت قانون مطبوعات و سایر قوانین مرتبط با فعالیت‌های رسانه‌ای می‌داند، با هدف تعمیق ارزش‌های اخلاقی (دینی، عرفی و حرفه‌ای) در فضای رسانه‌ای جمهوری اسلامی خود را مقید به اصول و ارزش های ذیل نیزمی داند وهمه همکاران خود را متعهد و ملزم به رعایت آن می‌داند:

بازتاب اخبار موثق اقتصادی

نگاه تحلیلی و آسیب‌شناسانه به مسائل ایران و جهان

سرعت و دقت در انتشار اخبار

پرهیز از افراط و تفریط

توجه به مخاطب و ایجاد اعتماد پایدار بین رسانه و مخاطب

صداقت و امانت‌داری در انتشار اخبار

پرهیز از ایجاد تنش‌های آسیب‌زا در افکار عمومی

تلاش در جهت ایجاد روحیه امیدواری واقع‌نگرانه در جامعه

انعکاس همه جانبه و بی‌طرفانه اندیشه‌ها و افکار در چارچوب قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران

با همین رویکرد از همکاری تمامی صاحبنظران، نخبگان و همفکران اهل قلم استقبال می‌کند و نوید می‌دهد که بر اصول و آرمان‌هایش، محکم و پا برجا خواهد ماند.

بدیهی‌ است سرمایه بزرگ یك رسانه حرفه‌ای مخاطبان آن هستند و از این حیث «اقتصاد آرا »به مخاطبان توجه ویژه دارد.

بینندگان محترم «اقتصاد آرا »هم‌چنین می‌توانند با ارائه نظرات خود در ذیل مقالات، یادداشت‌ها، اخبار و منابع بصری، در تکمیل و تعمیق محتوای ارائه شده مشارکت نمایند. همچنین برای معرفی محصولات و یا برند خود می‌توانید در «اقتصاد آرا »تبلیغ کنید. برای این منظور می‌توانید با شماره تلفن های  22556393 و 09 تماس بگیرید. یا به آدرس                                        ایمیل بزنید.

امید است با توکل به خداوند متعال و با تلاش روزافزون، این رسانه خبری سیر تعالی به خود گیرد و بتوانیم سهمی در پویایی هرچه بیشتر سیستم اقتصادی در ایران داشته باشیم. ان‌شاءالله

 

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت محفوظ و متعلق به پایگاه خبری اقتصادآرا می باشد و استفاده از آن با ذکر منبع بلامانع است